KDO JSEM


O mě    

Narodila jsem se roku 1970 v Severních Čechách, od dětství jsem žila v Litoměřicích. Po střední škole jsem se vydala do Prahy, kde jsem chtěla vystudovat lékařskou fakultu a pak léčit lidi. Patrně touha nebyla dostatečná a nebo jsem o léčení měla jinou představu, než jakou jsem tenkrát viděla v reále. Skutečnost byla taková, že jsem po třech letech odešla do Ústí nad Labem  a vystudovala Pedagogickou fakultu na Universitě J.E.Purkyněho  a v roce 1995 začala v Litoměřicích učit malé děti na základní škole. Tím se mi splnil můj dětský sen. Tuto práci jsem dělala ráda, bavila mě.  V té době jsem se vdala, postupně se mi narodili dva synové.

Najednou se spustil prográmek "plniče síťových grafů“ – byt, auto, dovolená v Jugoslávii,…:-) Měla jsem pocit, že je potřeba více penízků, opustila jsem učení a v roce 2001 začala pracovat v jedné finanční instituci. Devět let uteklo jako voda. Tato práce mi hodně dala, ale také vzala. Našla jsem lidi, na které ráda vzpomínám, přišlo finanční zajištění. Dnes jsem ráda za okolnosti, které mi pomohly od této instituce odejít.

Z čeho mám největší radost je to, že můj dlouholetý koníček se stává mou novou prací a tím pádem práce koníčkem.  Spojuje se mi učení a léčení v jedno. Nastávají okolnosti, kdy mohu to, co zatím znám, předat dalším lidem. Kdy mohu na svých seminářích nebo v poradně, kterou od jara 2010 mám pro veřejnost, pomáhat s osobním rozvojem lidem,kteří došli na rozcestí a zjistili, že život má ještě další rozměr a že mezi nebem a zemí je skutečně něco, na co jsme jaksi zapomněli v našem současném světě.

Březen 2011- kruh se uzavírá, začala jsem učit malé děti :-)Poradnu stíhám také :-) Je neuvěřitelné, co člověk zvládne, když to dělá rád :-)

Rok 2013 přinesl přesnější směr, přišly další nápady na rozšíření aktivit poradny, v červnu končím s prvňáčky na základní škole. Připravuji oddělení poradny pro alternativní rozvoj osobnosti "Křišťálová brána" se zaměřením na děti předškolního a mladšího školního věku s názvem "Motýlek" a stěhuju se do větších prostor :-)Postupné krůčky k "dospělosti"

Vzpomínám si na nadšení, kdy jsem v 19 letech sehnala oxeroxovaná skripta prvního vydání akumpresury a první „ porevoluční" knížky, ve světě dávno známé, týkající se orientální diagnostiky a čínské medicíny. Kdy jsem po prvním kurzu masáží začala masírovat nejbližší osoby, abych si ověřila, že vše "funguje tak jak má" :-)) Když jsem si za peníze ušetřené za lístky do menzy kupovala Jančovu Reflexologii a Alternativní medicínu, netušila jsem, že se k nim budu po 20 letech stále vracet , přestože dnes jsou informace mnohem dostupnější :-))

Významnou etapou pro mě byla doba, kdy jsem začala chodit v r.2004 na shiatsu masáže a poprvé se dostala do těsného kontaktu s REIKI. Tenkrát jsem si zažila na vlastní kůži to, že existují i další cesty k „harmonizaci těla i duše“.

To co následovalo v dalších letech bylo jen „nenáhodné" pokračování cesty, kdy se mi do života dostaly další alternativní metody k diagnostice, léčení a duchovnímu rozvoji.  Jde o práci s energiemi  Shamballa, Ra-sheeba, automatickou kresbou, andělskými energiemi, kineziologickým testováním,intuitivními energetickými masážemi, metodou EFT /technika emoční svobody/.


OTVhN2ZiN