MASÁŽE

Masáž může být způsob, jak pro své tělo maximum za minimum času. Navíc jde o velice příjemný způsob. Je dobré si uvědomit, že při masáži vstupují masírovaný a masér do interpersonálních zón, do nichž jsme ochotni "pustit" jen člověka, který je nám příjemný.

Když si představíme rozsah naších aurických těl /do 6 až 8 metrů/, je jednoznačné, že bychom měli vybrat masáž od člověka, v jehož přítomnosti je nám dobře. Důležité je i to, zda masér pracuje jen se svou osobní energií nebo je schopen vědomě pracovat v propojení s čistou univerzální energií /např.přes energii Reiki, Shamballa apod./ . Při praci s osobní energií maséra je masírovaný zavislý na tom, v jakém momentálním rozpoložení - psychickém i fyzickém- se masér nachází. Pokud toto masér neřeší a nepoužívá vhodnou energetickou ochranu pro sebe i pro masírovaného, může mezi jejich energetickými těly dojít k "výměně" bloků na psychickém i fyzickém těle.


Průběh masáže:

Před masáží je vhodné zjistit stav vašeho energetického systému a jednotlivých čaker. Domluvit se na vhodné technice masáže. Vysvětlit si možnosti energetické ochrany při masáži / zvlášť důležité, pokud si přejete masáž bez práce s léčivými energiemi/.

Při masáži je dobré použít přípravky, které nejsou z ropných produktů, jsou bez chemických konzervantů, barviv a umělé parfemace. Naopak přírodní vůně, které jsou vhodnék aromaterapii jsou žádoucí. Vhodné jsou například přípravky firmy Saloos.

Výhodou je užití drahých kamenů v průběhu masáže. Jsou vhodné k akupresuře v podobě masírovacích hmatek nebo k aktivaci meridiánových drah a jednotlivých čaker.

Po masáži je vhodné se alespoň 2 hodiny nesprchovat, působení olejů, případně vůní a drahých kamenů může v auře v klidu doznít. Doporučuje se pití vody před masáží i po ní v dostatečném množství.

 

 
 NDBiMm