» Shamballa


Shamballa

Shamballa - Šambala

Léčivá, čistící energie. Je jednou z cest pro vědomé získávání energie z univerzálního zdroje. Umožňuje v případě potřeby doplnit tělo energií, pročistit, odstranit bloky a to nejen u našeho fyzického a energetického těla, ale i u dalších bytostí /je třeba zachovávat vesmírný zákon svobodné vůle/. Pomocí Shambally je možné čistit prostor. Je možné působit i na dálku.

Shamballa 1024 se iniciuje /zasvěcuje/  ve 4 stupních. Při každé iniciaci se předá do aury 256 znaků, po 4. iniciaci  je napojení na Shamballu celistvé. Shamballa je uživatelsky velmi jednoduchá. Při léčení postačuje zvědomit záměr, pracuje se s myšlenkou, nemusí se přikládat ruce nebo kreslit /případně si představovat/ symboly /jako např. u Reiki/.

1.iniciace - umožňuje pomáhat sobě

2.iniciace- umožňuje pomáhat i ostatním v dosahu vašich energetických těl - 6-8 metrů/, u někoho i práci na dálku

3. iniciace- umožňuje práci na dálku

4.iniciace- mistrovský stupeň, umožňuje naplno využít všech možností energie Shamballa jako celistvého systému, včetně odstraňování karmických zátěží, změn v DNA úrovni,... Kdo cítí potřebu předávat iniciaci Shambally dalším lidem, může tak po 4. stupni činit.

Můžete se setkat i s dalšími cestami spojenými se systémem Shamballa, tyto shamballské energie bývají označovány 2002, 2012, 3110. Myslím si, že v případě zájmu o tuto cestu není třeba podstupovat iniciaci druhou osobou, protože po zvládnutí mistrovského stupně Shambally 1024 máte v rukách dostatečný nástroj, abyste dokázali zvládnout stažení symbolů a informací sami.

 

 

ceník

INICIACE 1.stupeň SHAMBALLA 777 Kč

2.stupeň SHAMBALLA 777 Kč

3.stupeň SHAMBALLA 777 Kč

4.stupeň SHAMBALLA -mistrovský  1777 Kč

 NDk4OWJi